• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Valga Vallavalitsus

Регистрационный код: 77000507

Lastekaitse juhtivspetsialist

Рабочие обязанности

Lastekaitse juhtivspetsialisti peamised tööülesanded on:
1. lastekaitse ja perede heaolu puudutavate küsimuste lahendamine;
2. töö klientidega, laste ja perede abistamiseks võrgustikutöö korraldamine, teabe jagamine, ennetustöö korraldamine;
3. lastekaitsetöö koordineerimine teenistuse siseselt ja partneritega;
4. lapse õigusi ja heaolu tagavate programmide ja projektide väljatöötamine ning nende rakendamine;
5. Valga Vallavalitsuse esindamine kohtumenetluses lapsega seotud vaidlustes;
6. ametiülesannete piires dokumentatsiooni haldamine, analüüsimine, aruannete koostamine ning sotsiaalteenuste ja -toetuste andmeregistrisse andmete kandmine.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
бакалавриат
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
немецкий - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
1. Sul on teaduskraad sotsiaaltöö, sotsiaalpedagoogika, pedagoogika, psühholoogia, õigusteaduse alal või oled seda omandamas;
2. Sul on laste ja peredega töötamise ja omavalitsustöö kogemus;
3. Sind iseloomustab süsteemsus, korrektsus ja kohusetunne;
4. suudad oma mõtteid väljendada selgelt ja lihtsalt, oled avatud ja suhtlemisaldis ning sul on hea pingetaluvus;
5 tunned valdkonda reguleerivaid õigusakte ning oskad neid rakendada;
6. Sul on väga hea eesti ning hea vene keele oskus, võimekus suhelda inglise või saksa keeles;
7. Sul on hea arvuti kasutamise oskus;
8. Sul on B-kategooria juhiluba;
9. Sa oled valmis organisatsiooni arengusse panustama ja oma tööle pühenduma

1. erialaseid väljakutseid, sh rahvusvahelise sotsiaaltöö kogemust;
2. tänapäevaseid töötingimusi renoveeritavas sotsiaalkeskuse majas;
3. mitmekesist tööd, erialase täiendamise ja arenemise võimalust;
4. vajadusel tööandja eluruumi renoveeritavas esinduslikus munitsipaalmajas;
5. töötasu 1400 eurot.

Местонахождение места работы
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Puiestee tn 8
1
Заработная плата (брутто)
1400 EUR

Täiendav informatsioon: sotsiaaltöö teenistuse juhataja Jüri Kõre, tel 5340 2123, e-post jyri.kore@valga.ee.
Motivatsioonikiri, elulookirjeldus ja kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid palume saata hiljemalt 13.03.2020 e-posti aadressil heldi.kaares@valga.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
13.03.2020
резюме (CV), сопроводительное письмо, мотивационное письмо, другое
kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid
Heldi Kaares, sekretär-personalispetsialist , Телефон: 5348 9118, Э-почта: omhDäduzzNmqJjzhkzdmm