• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Saue Vallavalitsus

Регистрационный код: 77000430

Lastekaitsespetsialist

lapsehoolduspuhkuse asendaja

Рабочие обязанности

Sinu peamisteks ülesanneteks on
• abivajavatele lastele ja peredele abi osutamise korraldamine ning järelevalve;
• laste õiguste ja huvide kaitsmine ning asenduskoduteenusega seotud toimingute teostamine;
• laste ja perede nõustamine sotsiaalsetest õigustest ja abisaamise võimalustest;
• koostöövõrgustike loomine ja lastekaitsealase ennetustöö teostamine;
• vanemliku hoolitsuseta laste elu korraldamine;
• juhtumipõhise töö kavandamine koostöös sotsiaalvõrgustiku liikmetega;
• valdkonnaga seotud sotsiaaltoetuste määramine ja maksmise korraldamine;
• eestkosteasutuse rollist tulenevate tööülesannete täitmine.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
социальная работа и консультирование
русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Прочие требования
Ootame just Sind, kui Sul on
• sotsiaaltöö kõrgharidus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasemel (sh ametialase sõnavara valdamine);
• teadmised valdkonda reguleerivatest õigusaktidest ja nende rakendamisest;
• haldusdokumentide ja ametikirjade koostamise oskus;
• koostöövalmidus, suurepärane suhtlemise ja eneseväljenduse oskus;
• algatusvõime, kõrge vastutustunne ja analüütiline mõtlemine;
• B-kategooria autojuhiluba.

Kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus

Со своей стороны предлагаем

Me hoiame ja toetame omasid, pakkudes Sulle
• abikätt sisseelamisperioodil ja jätkuvat tuge professionaalsetelt kolleegidelt;
• erialast arenemisvõimalust läbi praktilise töö ja täiendkoolituste;
• lõõgastuseks massaaži, energia hoidmiseks spordivõimalusi ja rõõmuks vahvaid ühisüritusi;
• tervise turgutamiseks tasustatud „jää koju – saa terveks“ päevi;
• võimalust oma tööpäeva ise kujundada ja teha ettevalmistavat tööd kaugtööna – tööta kodus, kohvikus või suvises pargis;
• puhkust 35 kalendripäeva.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Saue vald
1
Заработная плата (брутто)
1470 EUR
Временный
Lapsehoolduspuhkuse asendamise ajaks

Asukoht: Laagri esmatasandi tervisekeskus, Tervise 2, Laagri/ Haiba halduskeskus, Riisipere tee 8, Haiba küla

Ametikohta pakume tähtajaliselt, lapsehoolduspuhkuse asendamise ajaks.

Lastekaitsja tööpiirkonnaks on Allika, Haiba, Hingu, Kaasiku, Kabila, Kernu, Kibuna, Kirikla, Kohatu, Kustja, Laitse, Metsanurga, Mõnuste, Muusika, Pohla, Ruila, Vansi, Maidla, Pärinurme, Tagametsa, Ääsmäe, Pällu ja Koppelmaa külad.

Küsi lisa sotsiaalosakonna juhatajalt: Heli Joon, tel 679 0174

Ametikohale kandideerimiseks esita CV ja koos palgasooviga ning lisa juurde motivatsioonikiri! Kandideerimisdokumendid edasta läbi portaali või e-posti aadressile personal@sauevald.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
31.03.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Sju Nuuter, personalijuht, Телефон: +372 5919 7874, Э-почта: qO@dT@@ümNJqz@mjzhDdmm