• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Keskkonnaamet

Регистрационный код: 70008658

LIFE projektijuht

asenduskoht

Рабочие обязанности

Põhiülesandeks on LIFE "Improving the status of waterbodies in the Viru sub-basin in the East-Estonia river basin district" projekti juhtimine.
Saad läbi oma tegevuse aidata välja töötada praktilise töövahendi LIFE IP CleanEST projekti ellu viimiseks. Projekt on suunatud veemajanduskava meetmete rakendamise koordineerimisele ja ellu viimisele nii Viru alamvesikonnas kui ka kogu Ida-Eesti vesikonnas. Oled osaline projekti kommunikatsioonikava ning tehniliste tegevuste välja töötamisel, unikaalse veemajanduse korralduse mudeli loomisel ning ellu viimisel Viru alamvesikonna näitel ja veemajanduskavade uuendamisel perioodiks 2021 -2027. Sobid seltskonda, kui oled sõbralik ja väga hea suhtleja ning nõuad endalt rohkem kui tööandja.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
наука об окружающей среде
технологии защиты окружающей среды
естественные и точные науки
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
Kui soovid põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd keskkonnavaldkonnas ning Sul on

• põhivaldkonnaga otseselt haakuv keskkonna- või tehnikaalane kõrgharidus ja soovitatavalt erialane töökogemus;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise ja vene keele oskus kesktasemel;
• ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (tekstitöötlus-, tabelarvutus- ja esitlusprogrammid);
• hea organiseerimise- ja töövõime ning pingetaluvus; kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, väga hea suhtlemisoskus;
• B-kategooria juhiluba

Со своей стороны предлагаем

Miks tulla tööle just Keskkonnaametisse?
- Meil on toetavad kolleegid, kellega üheskoos saad ka Sina panustada hea elukeskkonna loomisesse ja hoidmisesse.
- Meid iseloomustavad selged eesmärgid ja kindel palgasüsteem.
- Tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid.
- Pakume arendavaid koolitusi ja paindlikku tööaega, mis võimaldab paremini ühildada tööd ja vaba aega.
- Kasutame töö tegemiseks kaasaegset tehnoloogiat ja rakendame ulatuslikult kaugtöö tegemise võimalust.

Местонахождение места работы
Eesti, Keskkonnaameti Jõhvi või Rakvere kontor
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата
alates 1500 eurot (bruto)
Временный
Lapsehoolduspuhkuse asendaja
Время приступления к работе
ноябрь 2019

CV koos motivatsioonikirjaga palume saata 29. septembriks e-posti aadressil cv@keskkonnaamet.ee
Küsimustele vastab meeleldi vee juhtivspetsialist Triin Mägi +372 5691 6554

Срок выдвижения кандидатуры
29.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Sigrit Mäetagas, personali peaspetsialist , Телефон: 56934626, Э-почта: UjJÕmqÕÕeTTzzgmüdmm