• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Keskkonnaamet

Регистрационный код: 70008658

Looduskasutuse spetsialist

Lapsehoolduspuhkuse asendajaks

Рабочие обязанности

Kelle peamiseks tööülesandeks on kaalutlusotsuste andmine kaitstavatel loodusobjektidel kavandatud tegevuste osas nagu ehitamine, rahvaüritused, maakorraldustoimingud jms. Lisaks seisukohtade andmine planeeringutesse ja osalemine KSH ja KMH protsessis looduskaitse valdkonda käsitlevas osas.
See koht sobib just Sulle, kui hoolid Eestimaa loodusest ja soovid päriselt teha midagi selle hoidmiseks!

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
наука об окружающей среде
естественные и точные науки
технологии защиты окружающей среды
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
tahe panustada Eesti looduse kaitsmisesse;
kõrgharidus keskkonnaga seotud erialal;
hea suhtlemisoskus; pingetaluvus ja võimekus kaasata inimesi parema koostöö eesmärgil;
oskus analüüsida ja iseseisvalt otsuseid vastu võtta ning ka nende eest vastutada; oskus ja õigus sõita autoga

Со своей стороны предлагаем

Miks tulla tööle Keskkonnaametisse?
-Meie trumbiks on meie inimesed! Toetavad ja sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas!
-Meid iseloomustavad selged eesmärgid ja kindel palgasüsteem - meie tulemusjuhtimise süsteemi kiidavad teisedki!
-Tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid, sest kiitust ei ole kunagi liiga palju!
-Pakume arendavaid koolitusi ja paindlikku tööaega, mis võimaldab paremini ühildada tööd ja vaba aega.
-Meie juures saad sa puhata aastas 35 kalendripäeva ning me hoolime oma töötajate tervisest ning toetame tervise edendamist!

Hiiu maakond, Keskkonnameti Kärdla kontor või Haapsalu kontor. Tööpiirkond on Hiiumaa.
1
Заработная плата (брутто)
1300 EUR
Töö on täiskoormusega ning pakutav töötasu on 1300€ (bruto), millest katseajal lahutame 10%
Временный
lapsehoolduspuhkuse asendaja

CV koos motivatsioonikirjaga palume saata 29. novembriks e-posti aadressil cv@keskkonnaamet.ee

Küsimustele vastab meeleldi Lääne regiooni looduskaitse juhtivspetsialist Kadri Hänni +372 527 7419

Срок выдвижения кандидатуры
29.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Sigrit Mäetagas, personali peaspetsialist , Телефон: 56934626, Э-почта: UjJÕmqÕÕeTTzzgmüdmm