Varjupaikade mittetulundusühing

Регистрационный код: 80249280

Loomaarsti abiline

Võru loomade varjupaiga loomakliinikusse

Рабочие обязанности

Loomaarsti abilise tööülesandeks on loomaarsti abistamine erinevate toimingute tegemisel. Loomaarsti määratud raviplaani järgimine, loomade igapäevase tervisliku seisundi jälgimine, ravimite manustamine ja ravimiarvestuse pidamine.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Компьютерная грамотность
средний уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara
Прочие требования
Töötaja on hea suhtlemisoskusega, hea pinge- ja stressitaluvusega, empaatiavõimega, kiire reaktsiooni- ja otsustusvõimega, õppimisvõimeline, avatud uuele. Töö eeldab kogemust loomadega suhtlemisel, nende käitumise tundmist.
Kandideerimisel on nõutud erialane kutseharidus või eelnev töökogemus loomaarsti abilisena.

Со своей стороны предлагаем

Vajalikke töövahendeid ning hoolivaid kaastöötajaid.

Местонахождение места работы
Võru maakond, Võru linn, Lühike tn
1
Заработная плата (брутто)
350 EUR
Рабочее время
Частичная занятость (0,5)
Töö toimub 20 tundi nädalas

Срок выдвижения кандидатуры
24.07.2019
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Merike Torm, personalijuht, Телефон: 5167099, Э-почта: gmNäÕmdüeNgJjzNO@yzäÕdmm