Varjupaikade mittetulundusühing

Регистрационный код: 80249280

Loomade hooldaja

Tallinna loomade varjupaika

Рабочие обязанности

Ametikoha põhieesmärk on tagada kodutute loomade varjupaigas olevate loomade igakülgne hooldamine.
Töötaja hooldab loomi (vastavalt normidele söötmine, jootmine, igapäevane looma pidamiskoha puhastamine, koertega jalutamine).
Hoiab puhtana varjupaiga territooriumi, suhtleb varjupaiga külastajatega ja vabatahtlikega.
Jälgib igapäevaselt loomade tervislikku seisundit ja teavitab muudatustest varjupaiga veterinaari.
Paigutab püütud loomad ettevalmistatud hoiukohta.
Koristab ja hoiab puhtana varjupaiga üldkasutatavad ruumid.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Sinult ootame:
- suurt soovi loomadega tegeleda ning tugevat empaatiavõimet
- kogemust loomadega suhtlemisel ja nende käitumise tundmist
- oskust hinnata looma tervislikku seisukorda välisel vaatlusel
- kiiret reaktsiooni- ja otsustusvõimet
- puhtuse ning korra armastust
- usaldusväärsust
- head suhtlemisoskust
- avatust uuele

Võimalust aidata kodutuid loomi ning anda oma panus lemmikloomade pidamise kultuuri arendamisele.

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paljassaare tee 85
1
Заработная плата (брутто)
700 EUR
Tööaeg on 09-17.00 Töögraafik on liikuv ning tööpäev võib olla ka nädalavahetusel.
Работа по сменам
Да
Временный
31.12.2020

CV ja motivatsioonikiri palun saata e- mailile merike.torm@varjupaik.ee
Lisainfo telefonil: 5167099

Срок выдвижения кандидатуры
20.09.2019
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Merike Torm, Personalijuht, Телефон: 5167099, Э-почта: gmNäÕmdüeNgJjzNO@yzäÕdmm