Varjupaikade mittetulundusühing

Loomade püüdja-hooldaja

Puhkuseasendajaks

Рабочие обязанности

Loomade talitamine (vastavalt normidele söötmine, jootmine, igapäevane looma pidamiskoha puhastamine); varjupaiga territooriumi puhtana hoidmine; varjupaiga külastajatega suhtlemine; igapäevaselt loomade tervisliku seisundi jälgimine ja muudatustest teavitamine varjupaiga juhatajale; vastavalt edastatud väljakutsetele loomade püüdmine ja korjuste koristamine, loomade varjupaika toimetamine ja varjupaiga töötajate poolt ettevalmistatud hoiukohta paigutamine; loomade toimetamine veterinaari juurde ja tagasi vastavalt varjupaiga juhataja korraldustele; esmase informatsiooni edastamine looma varjupaika sattumise asjaolude, tervisliku seisundi ja käitumise eripärade kohta varjupaiga juhatajale; varjupaiga autole igapäevase sisemise hoolduse tegemine pärast tööaja lõppemist.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara
Прочие требования
Hea suhtlemisoskus; hea pinge- ja stressitaluvus; empaatiavõime; kiire reaktsiooni- ja otsustusvõime; töö eeldab kogemust loomadega suhtlemisel; nende käitumise tundmist; oskust hinnata looma tervislikku seisukorda välisel vaatlusel; tõsist ja suurt soovi tegeleda kodutute loomadega ning ei tohi karta loomi; head autojuhtimisoskust.

Võimalust aidata kaasa lemmikloomakultuuri tõstmisele Eestis; töötasule lisandub valveaja tasu.

Местонахождение места работы
Võru maakond, Võru linn, Lühike 3
1
Заработная плата (брутто)
375 EUR
Lisandub passiivses valves olemise tasu.
Рабочее время
Частичная занятость (0,75)
Töö on graafiku alusel vahemikus 09.07- 31.08.2018.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
30.06.2018
Необходимые документы
резюме (CV)
Merike Torm, Juhatuse liige, Телефон: 53404223, Э-почта: jeN@JjzNO@yzäÕdmm