Põllumajandus- ja Toiduamet

Регистрационный код: 77001458

Lõuna regiooni MAAPARANDUSE PEASPETSIALIST (tähtajaline koht)

Рабочие обязанности

Sinu peamisteks ülesanneteks on maaparandusalaste kooskõlastuste andmine, riigi poolt korrashoitavate ühiseesvoolude hoiutööde korraldamine, maaparandussüsteemidega seotud info väljastamine, geoinfosüsteemi täiendamine ja maaparandushoiu järelevalve teostamine.

Требования к кандидату

русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Прочие требования
Oled oodatud kandideerima, kui Sul on:
soovitavalt kõrgharidus maaparanduse, veemajanduse, maakorralduse alal või muu töö
eesmärkide saavutamist tagav kõrgharidus;
iseseisvus ja süsteemsus töös ning oskus töötada meeskonnas;
hea arusaam menetlusdokumentide koostamise põhimõtetest;
hea tehniline taip ja tehniliste projektide lugemise oskus;
kaarditarkvara kasutamise oskus (soovitavalt MapInfo);
kõrgtasemel eesti keele oskus ja EV kodakondsus;
b-kategooria juhiluba.
Töö eeldab Sinult vastutustundlikku suhtumist ja järjepidevust seatud eesmärkide täitmisel. Kuna ülevaatusi maastikul tuleb teha sõltumata aastaajast ja ilmastikuoludest, siis on vajalik hea füüsiline vorm ning hea orienteerumisoskus looduses. Maastikul nähtu dokumenteerimisel vormistad Sa dokumendid täpselt ja korrektselt. Olulisel kohal on Sinu hea suhtlusoskus, viisakas suhtlemine klientidega ning lahendustele orienteeritud suhtumine.

Pakume Sulle vaheldusrikast tööd, võimalust areneda valdkonna hinnatud eksperdiks ja panustada maaparanduse valdkonna arendamisse. Toetame Sinu erialast arengut läbi täiendkoolituste. Meie juures töötades on Sul võimalik osa saada ühisüritustest, energiavarusid täiendame 35 päevasel puhkusel ja hea tervise säilitamiseks toetame spordiga tegelemist.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn
1
Заработная плата (брутто)
1400 EUR
Временный
asendamine
Время приступления к работе
июнь 2021

Ametikohale kandideerimiseks saada palun oma CV ja avaldus hiljemalt 19.maiks 2021, aadressile konkurss [ä] pta [dot] agri [dot] ee märgusõnaga „Lõuna maaparandus“. Töökoha asukoht: Tartu. Lisainfot saad küsida maaparanduse ja maakasutuse osakonna juhataja Tiiu Valdmaalt 5175807.

Срок выдвижения кандидатуры
19.05.2021
Lea Tammekun, Personaliosakonna juhataja, Телефон: +372 55574883, Э-почта: konkurss [ä] pta [dot] agri [dot] ee