Põllumajandus- ja Toiduamet

Регистрационный код: 77001458

LUHAMAA piiripunkti PEASPETSIALIST /taimetervise valdkond/

Рабочие обязанности

kelle peamisteks ülesanneteks on kontrolltoimingute läbiviimine taimede, taimsete saaduste ning aiandustoodete sisseveol Luhamaa piiripunktis (kaubasaadetiste nõuetele vastavuse kontrollimine, ülevaatuse läbiviimine ja vajadusel taimsest materjalist proovide võtmine).

Требования к кандидату

Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Oled oodatud kandideerima, kui Sul on:
• kõrgem või keskeri haridus agronoomia, metsanduse või põllumajanduse erialal,
• vene keele oskus suhtlustasandil,
• heal tasemel arvuti kasutamise oskus,
• EV kodakondsus ja hea eesti keele oskus.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus ametikoha ülesannetega seotud tegevusvaldkonnas ja inglise keele oskus.

Sinult ootame täpsust ja põhjalikkust toimingute läbiviimisel ja dokumentide täitmisel. Oled hea suhtleja ka keerulistes olukordades ja oskad klientidele selgitada kehtestatud nõudeid. Oskad oma tööaega hästi planeerida ja oled valmis töötama nii iseseisvalt kui ka meeskonnaliikmena.

Pakume Sulle võimalust anda oma panus taimetervise valdkonna järelevalvesse. Toetame Sinu erialast arengut läbi täiendkoolituste. Meie juures töötades on Sul võimalik osa saada toredatest ühisüritustest, energiavarusid saame täiendada 35 päevasel puhkusel ja hea tervise säilitamiseks toetame spordiga tegelemist.

Местонахождение места работы
Võru maakond, Luhamaa piiripunkt
1
Заработная плата (брутто)
1370 EUR
Полная занятость
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Töökoht asub Luhamaa piiripunktis, töö toimub vahetustega graafiku alusel. Piiripunkt on avatud ööpäevaringselt. Lisainfo: Regina Pihlakas, piirikontrolli osakonna juhataja 5058604
Koduleht: https://pta.agri.ee . Ootame Sinu CV-d ja avaldust aadressil konkurss [ä] pta [dot] agri [dot] ee märgusõnaga „ LUHAMAA“ hiljemalt 19.05.2021.

Срок выдвижения кандидатуры
19.05.2021
Lea Tammekun, Personaliosakonna juhataja, Телефон: +372 55574883, Э-почта: konkurss [ä] pta [dot] agri [dot] ee