Maanteeamet

Регистрационный код: 70001490

Maanteeameti eksamikeskuse Viljandi eksamineerija

Рабочие обязанности

Sul on ainulaadne missioon, mille tulemus peegeldub viisakamas ja turvalisemas liikluskultuuris.
Sinu põhiülesanneteks on riiklike sõidueksamite vastuvõtmine, vajadusel teooriaeksamite vastuvõtmine; hindamine ning otsustamine, kas tulevane juht sobib liiklusesse ning kas tema teadmised ja sõiduoskused vastavad nõuetele; juhtimisõigusega, eksamineerimisega ja juhilubadega seotud registritoimingute teostamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
русский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Водительские права
A, B, BE, C, CE, D, T категория
Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
Ootame Sind meie meeskonnaga liituma, kui Sul on: liiklusseadusest tulenevalt vanust vähemalt 25 aastat; vähemalt keskharidus, eelistatud on kesk-eri- või kõrgharidus; A- ja B-kategooria sõiduki juhtimisõigus vähemalt 5 aastat, kasuks tuleb täiendavalt C-, E-, D- ja T-kategooria sõiduki juhtimisõigus vähemalt 5 aastat; soovitavalt eelnev töökogemus liikluse või liiklusohutuse tegevusvaldkonnas; vastavus liiklusseaduse § 122 lg 1 p 1-5 esitatud nõuetele; eesti keele oskus kõrgtasemel ning vähemalt ühe võõrkeele oskus B2-tasemel; soov panustada turvalise liikluskeskkonna kujundamisse; oskus heaks klienditeeninduskultuuriks ja teistele eeskujuks olev liikluskäitumine; kõrge stressitaluvus, avatud ja sõbralik suhtlus, koostöövalmidus ja oskus pingelistes olukordades leida probleemidele lahendust

Pakume Sulle ametialast väljaõpet töökohal. Uuri lähemalt, mida meil on Sulle pakkuda https://www.karjaar.mnt.ee/#kandideeri.
Ametikoht asub Viljandis, tööülesandeid täidetakse vajadusel ka teistes Eesti Vabariigi linnades. Ametikoha põhipalk on 1250 – 1400 eurot kuus.

Местонахождение места работы
Viljandi maakond, Viljandi linn, Pargi tn 3a
1
Заработная плата (брутто)
1250-1400 EUR

Saada oma CV ning motivatsioonikiri personaliosakonna e-posti aadressil konkurss@mnt.ee või kandideeri värbamisportaalide CV-Keskus või CV-Online kaudu.

Срок выдвижения кандидатуры
06.12.2019
Необходимые документы
мотивационное письмо, резюме (CV)
Контактное лицо
personalispetsialist, Э-почта: ümmhmdqmyyJgTüdmm