Devi Kiik

Регистрационный код: 14116953

Maasikakorjaja

Hooajatöö Kiige Oru tallu

Рабочие обязанности

Maasikakorjamine: vastavalt tööandja juhendamisele marja korjamine ~5kg mahutavasse kasti, hallitanud ja/või mädanenud marja eraldamine selleks ettenähtud viisil ja/või kohta.

Требования к кандидату

Прочие требования
Ootame enda juurde tööle töökat, karsket, vastupidavat ja kohusetundlikku inimest. Töö nõuab tugevat tervist ning füüsilist vormi!

Suvehooajaks kindlat tööd, vahvaid kolleege ja ilusat loodust.

Местонахождение места работы
Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Navesti küla, Kiige
Число вакантных рабочих мест
6
Заработная плата (брутто)
584-1000 EUR
Töötasu sõltub töötaja töökusest, tegemist tükitööga! Töötasu suurus kujuneb tehtud töö kestvusest, mahust (kg), hetke turuhinnast ning teenuste kvaliteedist.
Полная занятость
Hooaeg umbes juuni keskpaigast augustini.
Tööaeg sõltub hooajatöö spetsiifikast tulenevalt töötajate arvust, võimekusest, töö mahust (marja küpsusaste/ kvaliteet, saagikus) ja ilmastikutingimustest.
Kui on palav, alustame varem. Mõnikord on tööaeg pikem, mõnikord lühem. Puhkepauside võimaldamine isiklikest vajadustest lähtuvalt.

Kandideerimissoov saata e-mailile: kiigeorutalu@gmail.com

Срок выдвижения кандидатуры
01.06.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Füüsilisest isikust ettevõtja, Э-почта: ÕääkmeN@üzh@JkgzähdUeg