• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Puhka Haapsalus OÜ

Регистрационный код: 12491730

Majaperenaine

Hooajaline töö Haapsalu vanalinna majutuses

Рабочие обязанности

Perenaise ülesandeks saab olema kolme Haapsalu vanalinnas asuva puhkemaja tegevuse kordineerimine.
Perenaine on meie majutuse süda, kes hoolitseb meie külaliste eest, vastab nende küsimustele ja kirjadele, lahendab jooksvad mured ja kordineerib majutuse igapäevast tööd.
Samuti hoolitseb perenaine selle eest, et majad oleksid külaliste saabumiseks korras ja puhtad.
Töö on hooajaline ja kestab maist kuni augusti lõpuni.

Требования к кандидату

английский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
средний уровень
Sobiv kandidaat tunneb ennast arvutiga töötades mugavalt. Talle ei tekita raskusi e-mailidele vastamine ja uute programmide õppimine ei tundu liiga keerulise väljakutsena.

Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd, kus on palju suhtlemist.
Tööks vajalikke sidevahandeid ja kõiki muid töövahendeid.
Konkurentsivõimelist töötasu.

Местонахождение места работы
Lääne maakond, Haapsalu linn, Sadama 1
Lääne maakond, Haapsalu linn, Suur-Mere 2
Lääne maakond, Haapsalu linn, Kalda 31
1
Заработная плата (брутто)
778 EUR
Tööaeg kujuneb vastavalt külaliste saabumisele ja lahkumisele ja hõlmab kindlasti ka töötamist nädalavahetustel.
Временный
31.08.2021
Время приступления к работе
май 2021

Срок выдвижения кандидатуры
30.04.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Juhatuse liige, Телефон: +372 58878121, Э-почта: info [ä] puhkahaapsalus [dot] ee