• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tallinna Huvikeskus Kullo

Регистрационный код: 75016486

Mängujuht

osalise koormusega

Рабочие обязанности

Ettevõtlusküla on lastele ja noortele suunatud sotsiaalse, majandusliku ja tööelu õpetamise keskus. Külas on pood, pank, linnavalitsus, pagaritöökoda, meedia, ilusalong, arstipunkt. Mängud on erinevatele vanuseastmetele - lasteaiast gümnaasiumini. Üks mäng kestab 2,5 tundi ning mängujuhi ülesanne on vahendid valmis panna ja pärast toad korrastada, samuti abistada ja juhendada lapsi mängu ajal.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Sobivale kandidaadile meeldib tegeleda laste ja noortega, ta on hea ja avatud suhtleja

Со своей стороны предлагаем

Põnevat väljakutset erilises ettevõtluskülas!
Toredaid kolleege, head töökeskkonda ning võimalust valida sobiv töökoormus.
Korraliku väljaõpet.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 59
Число вакантных рабочих мест
10
Заработная плата (брутто)
640 EUR
Tunnitasu 8 eurot.
Рабочее время
Частичная занятость
Töötamiseks on kaks varianti:
1. Tähtajatu töölepinguga, koormus 0,5
2. Käsunduslepinguga, koormus kokkuleppel
Время приступления к работе
01.01.2020

Palun võtke ühendust Kaja Laanmäega tel 5646 7667 või e-maili teel kaja.laanmae@gmail.com

Tule tutvuma! Infopäev ja mängujuhi töö tutvustamine toimub 18.12 kell 10-14.

Срок выдвижения кандидатуры
03.01.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Kaja Laanmäe, Телефон: 56467667, Э-почта: ÕzOzdhzzTgzmJkgzähdUeg