• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Sotsiaalkindlustusamet

Регистрационный код: 70001975

MDFT pereterapeudid Põhja ja Lääne piirkonnas

Рабочие обязанности

Meie ohvriabi ja ennetusteenuste osakonnas töötades on Sinu peamine ülesanne MDFT* meetodil toetada peret viisil, mis vähendaks riskikäitumist ning suurendaks pereliikmete heaolu ja toimetulekut. Tihedat võrgustikutööd teed lastekaitse, politsei jt asutustega.
*MDFT ehk mitmedimensioonilise pereteraapia kohta loe lähemalt Sotsiaal-kindlustusameti kodulehelt https://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/mdft

Töö piirkonnaks Lääne meeskonnas on Saaremaa ja Hiiumaa ning Põhja meeskonnas Harjumaa, Raplamaa ja Järvamaa.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
социальные и поведенческие науки
социальная работа и консультирование
психология
русский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
английский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui oled hooliva ja hinnanguvaba suhtumisega lastesse ja peredesse, armastad otsida lahendusi nende olukorrast lähtuvalt ning pead oluliseks meeskonda kuulumist ja pereteraapia arengusse panustamist.
Sul peaks olema vähemalt bakalaureuse tasemele vastav kõrgharidus psühholoogia, sotsiaaltöö, lastekaitse, kasvatusteaduste või muus lähedases valdkonnas ning laste ja perede nõustamisega seotud töökogemus. Ootame, et valdad väga heal tasemel eesti keelt ning inglise ja vene keelt heal tasemel.
Põhja meeskonnaga ootame liituma väga heal tasemel vene keelt valdavat terapeuti.

Vajalik on sõiduki juhtimisõiguse olemasolu ning kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus

Omalt poolt pakume Sulle tähenduslikku ning vaheldus- ja vastutusrikast tööd.
Tööga kaasneb unikaalne väljaõpe inglise keeles, millega kaasnevad põhjalikud koolitused, Skype konsultatsioonid Hollandi ekspertidega, nõustamissessioonide salvestamine ja analüüsimine ning meeskonna ja superviisori tugi.

Местонахождение места работы
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Lossi tn 12
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 80
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kärdla linn, Leigri väljak 5
Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Jaama tn 15
Возможность удаленной работы
Число вакантных рабочих мест
2
Время приступления к работе
октябрь 2019

Kandideerimiseks saada oma CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 11. september 2019 CV Keskus või CV-Online keskkonna kaudu või aadressil cv@sotsiaalkindlustusamet.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
11.09.2019
Egle Välba, teenuse juht, Телефон: 5770 3686, Э-почта: mkhmdjzh3zJqeüqäzzhÕäTDh@qü@qzgmüdmm