Valga Vallavalitsus

Регистрационный код: 77000507

Menetleja

ametinimetus võib muutuda, korrakaitseametnik

Рабочие обязанности

Menetleja peamisteks tööülesanneteks on järelevalve teostamine Valga valla territooriumil kehtivate eeskirjade ja kordade täitmise üle, väärtegude menetlemine, kohtuvälise menetleja ülesannete täitmine, ettekirjutuste tegemine, tegevusvaldkonnaga seotud õigusaktide eelnõude ettevalmistamine jms.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Sobiv kandidaat:
• vastab avaliku teenistuse seaduses ametnikule kehtestatud nõuetele;
• omab varasemat töökogemust menetlustoimingute tegemisel;
• on kohusetundlik, otsustus- ja vastutusvõimeline;
• valdab suhtlustasandil vene ja inglise keelt.
Sobival kandidaadil võiks olla:
• varasem kohaliku omavalitsuse töötamise kogemus;
• B-kategooria mootorsõiduki juhtimise õigus vähemalt 2 aastat

Huvitavat ning vastutusrikast tööd piirilinnas; 35 kalendripäeva puhkust; ametiauto kasutamise võimalust; ametipalka 1350 eurot.

Местонахождение места работы
Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Puiestee tn 8
1
Заработная плата (брутто)
1350 EUR

Täiendav informatsioon: vallavanem Ester Karuse, tel 5305 5526, e-post ester [dot] karuse [ä] valga [dot] ee.

Sooviavaldus, elulookirjeldus, motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata 15. märtsiks 2021 e-posti aadressil heldi [dot] kaares [ä] valga [dot] ee.

Срок выдвижения кандидатуры
15.03.2021
мотивационное письмо, сопроводительное письмо, другое, резюме (CV)
haridust tõendavate dokumentide koopiad
Heldi Kaares, personalispetsialist , Телефон: 5348 9118, Э-почта: Heldi [dot] Kaares [ä] valga [dot] ee