• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Osaühing MANPOWER

Регистрационный код: 11052968

Manpower on 1948. aastal USA-s loodud maailma juhtivaid personalifirmasid, mis tegeleb töötajate värbamise ja rendiga ning pakub personalitöö valdkonnas erinevaid kliendikeskseid lahendusi. Manpoweril on 82 riigis üle 4100 kontori, mille kaudu teenindatakse 400 000 klienti ja leiab tööd üle 5 miljoni inimese aastas. Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Müügihääl

Manpoweri kliendiks on TNT Express. Tegemist on tähtajalise lepinguga (lapsehoolduspuhkuse asendus), kuid soovi ja võimaluse korral on Sul suur šanss jätkata oma karjääri maailma suurimas kullerfirmas.

Рабочие обязанности

Sa ei lobise tühjast-tähjast, vaid müüd head ja kvaliteetset kullerteenust, tutvustades klientidele meie müügi- ja kampaaniapakkumisi telefoni teel.

Требования к кандидату

английский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Rohkem kui senist kogemust väärtustame tahtmist, järjekindlust ja julgust võtta inimestega kontakti! Sa armastad aktiivset ja kirjut tööpäeva ning oled võimeline jagama oma tähelepanu mitme ülesande vahel. Töökeeltena vajad väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskust

Lubame Sulle väljakutseid ja põnevat kogemust, sõbralikku ja inspireerivat töökeskkonda ning võimalust teenida lisaks põhipalgale ka korralikku tulemustasu. Väärtustame oma inimesi ning nende tervist, veedame koos mõnusalt aega ning märkame häid tulemusi.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kesk-Sõjamäe tn
1
Заработная плата
Lisandub boonus
Временный
Lapsehoolduspuhkuse asendus

Срок выдвижения кандидатуры
03.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Kadri Remmelgas, HR Partner, Телефон: 630 6565, Э-почта: ÕzDNädNmggmhkzqJgzTyeVmNdmm