• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

OÜ Kontaktikeskus

Регистрационный код: 11724971

Müügikonsultant

Telefonimüügi Konsultant

Рабочие обязанности

Otsime oma Võru müügitiimi jaoks uusi müügikonsultante, kelle igapäevatöö on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid Eestis tuntud tooteid ja teenuseid, sinna juurde kuulub ka klientide meeldiv ja professionaalne nõustamine. Töö toimub kodus või kontoris ja helistamisi teostatakse arvuti vahendusel.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
начальный уровень
e-posti kasutamine, interneti kasutamine
Прочие требования
Sa ei pelga inimestele helistamist ja kontakti loomist, soovid arendada suhtemisoskust, oled kiire taibuga, aktiivne ja osav suhtleja, sul on positiivne enesehinnang, oled hea kuulaja ja sinus peitub võistleja hing, pead kinni kokkulepetest, oled kohusetundlik ja tead, mis on distsipliin, sul on hea diktsioon ja selge eneseväljendusoskus

Meil on töö, mida saab teha väga paindliku töögraafikuga ja igaühele sobiva koormusega, ühildada väikeste laste või trennide ja miks mitte ka kooliga.
Pakume oma töötajatele tõhusaid müügi- ja tootekoolitusi. Anname endast kõik, et tööst huvitatu saaks müügi alal väga heaks.

Местонахождение места работы
Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 39
Возможность удаленной работы
Число вакантных рабочих мест
3
Заработная плата (брутто)
500-1000 EUR
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость (30 h nädalas)
võimalus töötada koormusega nii 40 h, 35 h või 30 h nädalas. L-P vabad

Kui otsid tööd, mis annab lisaks teenimise võimalusele ka eluks vajalikke kogemusi ning oskusi, siis tule ja pane ennast proovile müügis! Müük on hea viis kuidas tundma õppida erinevaid inimesi ning olema osav igas vestlusringis.

Срок выдвижения кандидатуры
10.02.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Meriliis Kanarik, Müügitreener / tiimijuht, Телефон: 53317989, Э-почта: meriliis [dot] kanarik [ä] kontaktikeskus [dot] ee