• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

OÜ Luutar

Регистрационный код: 11296015

Müügikonsultant-klienditeenindaja

Tartus

Рабочие обязанности

Klientide kvaliteetne teenindamine, mis hõlmab endast kliendi vajaduste väljaselgitamist, klientide nõustamist ja probleemide lahendamist, kliendisuhte loomist ja hoidmist, lepingute sõlmimist, aruannete koostamist, aktiivset müüki. Tagatud peab olema esinduse korrashoid, korrektne kauba väljapanek ja e-poe haldus.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Valmisolekut kiirelt uusi teadmisi omandada ja praktiseerida; klientide kõrgtasemelist teenindust; müügitöö kogemust; aktiivsust; täpsust, pingetaluvust, ausust; korrektset välimust; puhtust; vajadusel viibida töölähetusel, kasuks tuleb juhiloa olemasolu

Liitudes meie meeskonnaga, ootab Sind ees põhjalik väljaõpe, hubane töökeskkond, töö nüüdisaegses ja arenevas ettevõttes, meeldiv kollektiiv, tulemustasu ja stabiilne töö.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kalda tee 30
1
Заработная плата (брутто)
900-1200 EUR
Palgale lisaks võimalik teenida motiveerivat preemiat.
Полная занятость
Töö jooksva graafiku alusel, vajadusel töölähetused.
Временный
lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja naasemiseni

Срок выдвижения кандидатуры
31.07.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Ljubov-Luule Emmar, Телефон: 5615 2290, Э-почта: äTZeJh@@üzNdmm