• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tulundusühistu Ehtne Saaremaa

Регистрационный код: 14748392

Müüja-klienditeenindaja

EHTNE Saaremaa esinduspoe klienditeenindaja

Рабочие обязанности

MIS TA’S TEGEMA PEAB?

• Külastajaid kenasti kohtlema
• Kaupa müüma
• Korda hoidma
• Kaupa vastu võtma
• Välimüükidel kaasa lööma
• Niisama kena inimene olema

EELDAME JA OOTAME:

• Räägib eesti ja inglise keelt. Teisi võib ka, aga ei pea
• Ei karda arvutit ja kasutab teda julgelt
• Röömsat suhtlust, nobedat tegutsemist, terast pilku ja pealehakkamist
• Saaremaa ja saaremaise kraami armastust
• Ausust ja vastutundlikkust

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Компьютерная грамотность
средний уровень
E-mailidele vastamine, tellimuste vastu võtmine ja välja saatmine, CompuCash'i süsteemi kasutus (nii kassa kui kontori pool, sh saatelehtede sisestamine ja koostamine)

Со своей стороны предлагаем

ISE PAKUME:
• Kindlat kohta, graafikut ja palka
• Müügiboonust ja soodustusi
• Huvitavat ja arendavat tööd kohalike toodete ja tootjatega

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Tallinna tn, Auriga Kaubanduskeskus, Tallinna tn. 88
1
Заработная плата
Töötasu kujuneb töötatud tundidest ja müügiboonusest.
Полная занятость
E-L 10.00-20.00, P 10.00-18.00, jooksev graafik.
Aeg-ajalt välimüükidel poe toodete müük
Работа по сменам
Да
Время приступления к работе
01.10.2019

Срок выдвижения кандидатуры
20.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
SUSAN REINHOLM, Projektijuht, Э-почта: q@qzTJmfüTmdmm