• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Meie toidukaubad (RRLektus Aktsiaselts)

Регистрационный код: 10072791

Müüja-klienditeenindaja Pärnu Rae pood

Pärnu Rae pood

Рабочие обязанности

Ostjate kiire ja korrektne teenindamine teenindusletis ja kassas;
kaupade vastuvõtmine ning ladustamine;
lettide ja riiulite kaupadega täitmine ning nende korrashoiu tagamine;
realiseerimisaegade ja kauba käitlemisnõuete jälgimine;
puhtuse hoidmine kaupluses;
muud tegevused, mis võivad klienditeeninduses ette tulla.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Прочие требования
Ootame meeskonda kohusetundlikku, lojaalset, sõbralikku töötajat, kellel on ka positiivne suhtumine töötamisse; kasuks tuleb eelnev kogemus jaekaubandusest

Tööalast väljaõpet kohapeal, tulemustele orienteeritud töötasu, ettevõttesisest arenguvõimalust, toetavat ja sõbralikku meeskonda.

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Riia mnt 271a, Rae pood, Riia mnt 271a
1
Заработная плата
töötasu koosneb põhipalgast ja lisatasust; lisatasu sõltub tulemustest.
Полная занятость
Töö toimub graafiku alusel.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
13.07.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Malle Maide, juhataja, Телефон: 5114348, Э-почта: NzmyeeDJgmämüeäD@Õz@3zDdmm