• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Milan Fashion (Milan Fashion OÜ)

Регистрационный код: 12997346

Naisterõivaste kaupluse klienditeenindaja

Täis- või osalise tööajaga

Рабочие обязанности

Naisterõivaste kauplus Milan Fashion OÜ vajab rõõmsat ja särasilmset klienditeenindajat-müüjat. Tööülesanneteks on klientidele toodete tutvustamine, abistamine õigete suuruste leidmisel ja riietumisel, ostu-müügi protsessi läbiviimine.

Требования к кандидату

русский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
английский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
финский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Прочие требования
Arvutioskus, elementaarne viisakus, puhtus, täpsus ja korrektsus

Rõõmsat kollektiivi, väga meeldivate klientidega suhtlemist, töötasu vastavalt töötulemustele, osalise- või täistööajaga töökohta Nõmme piirkonnas. Fashion week-del osalemine, samuti messidel ja laatadel osalemine. Omatöötajatele hinnasoodustust meie kaunitele toodetele.

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vabaduse pst 166, Kauplus Milan Fashion
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата
Brutopalk + lisatasu läbimüügilt.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость (1 või 0,5)
Kauplus on avatud kõikidel tööpäevadel 11.00-19.00. Laupäeviti ja pühapäeviti kokkuleppel.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
16.06.2019
Johanna Metshein, Juhataja, Телефон: +3725024498, Э-почта: äTZeJgähzTZzqfäeTdmm