Päästeamet

Регистрационный код: 70000585

Narva päästekomando päästja

Ida päästekeskus

Рабочие обязанности

Elude ja varade päästmine, ohutuma elukeskkonna loomine, inimeste ohuteadlikkuse tõstmine, osalemine ennetustöös.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Водительские права
B, C категория
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Vastavus päästjale kehtestatud füüsilise ettevalmistuse ja tervisenõuetele; tahe luua igaühe kaasabil turvaline elukeskkond; kasuks tuleb C-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus; tahe juhtida alarmsõidukit.

Päästja töö võimaldab Sul töötada graafiku alusel, 24-tunnisele vahetusele järgneb 3 vaba päeva – aeg pere ja muude tegevuste jaoks. Õppimise ajal on töötasu 1052 eurot ning tööle asudes 1169 eurot bruto (lisandub öötöö ja riigipühade tasu). Trenni saad teha vahetuse ajal ja puhkust pakume 35 päeva aastas. Kõlab ju hästi!

Lisaks kaasneb selle ametiga ühiskonna respekt, sõprade imetlus ja hea tunne inimeste elude ja vara päästmisest, koos ennetustegevusega.

Местонахождение места работы
Ida-Viru maakond, Narva linn, Vahtra tn 3
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
1052-1169 EUR
1052 eurot kuus, pärast päästja eriala omandamist alates 1169 eurot kuus, millele lisandub öötöö ja riigipühade tasu.
Полная занятость
ka öised vahetused
Работа по сменам
Да

Juhul kui puudub vastavus Päästja, tase 4 kutsestandardile, suunatakse ta õppima Väike-Maarja Sisekaitseakadeemia päästekolledži päästekooli päästja erialale.

Uuri lähemalt meie kodulehel www.rescue.ee

Срок выдвижения кандидатуры
04.10.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Nelet Verbin, nõunik, Телефон: 55652063, Э-почта: nelet [dot] verbin [ä] rescue [dot] ee
Ссылка на среду выдвижения кандидатур