• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Swedbank AS

Регистрационный код: 10060701

Nõustamiskeskuse kliendinõustaja

Tallinn

Рабочие обязанности

Kliendinõustaja ametikohal saad laiapõhjalise ülevaate meie pangatoodetest- ja teenustest ning õpid mõistma, kuidas pangandus täpsemalt toimib. Pakume Sulle põhjalikku väljaõpet, aktiivset koostööd ja arenemisvõimalust kõrvuti oma valdkonna tipptegijatega.

Kliendinõustaja peamised tööülesanded:
• Nõustamiskeskusesse helistavate klientide sõbralik, professionaalne ja kiire teenindamine telefoni teel;
• klientide vajadustest lähtuv nõustamine, neile kõige paremini sobivate pangateenuste pakkumine ja müük;
• koostöö erinevate pangaüksustega.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
русский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Ootame Sind meie juurde kui:
• Sul on soov õppida midagi uut;
• Sul on olemas vähemalt keskharidus ja Sa suhtled vabalt nii eesti kui vene keeles;
• oled läbi erinevate kogemuste tõestanud oma meeskonnatööoskusi;
• oled avatud suhtleja ja klienti väärtustava mõtteviisiga;
• oled valmis töötama graafiku alusel

Со своей стороны предлагаем

• põhjalikku väljaõpet ja tuge sisseelamisel;
• huvitavat tööd sõbralikus ja mitmekesises meeskonnas;
• põnevaid arengu- ja koostöövõimalusi;
• lisaks toetame töö ja eraelu tasakaalu (näiteks võimaldades lisapuhkust ja majasiseseid sportimisvõimalusi).

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn
Полная занятость
Работа по сменам
Да

Palun kandideerida läbi meie värbamisprogrammi, link allpool.

Срок выдвижения кандидатуры
02.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV), сопроводительное письмо
Anette Kink, karjäärispetsialist, Э-почта: zTmüümdÕäTÕJqVmD3zTÕdmm
Ссылка на среду выдвижения кандидатур