• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Sotsiaalkindlustusamet

Регистрационный код: 70001975

Ohvriabi peaspetsialist Põhja ja Ida piirkonnas

Рабочие обязанности

Meie aktiivselt arenevas organisatsioonis ootavad Sind mitmekesised ja iseseisvust nõudvad väljakutsed nagu psühhosotsiaalne nõustamine, juhtumikorraldus, võrgustikukoostöö ja ennetustegevused. Viid ka läbi lepitusmenetlusi, mille eesmärk on parandada süüteo osapoolte õiglustunnet ja suurendada nende rahulolu. Töötad aktiivselt politsei, prokuratuuri, kohalike omavalitsuste, MTÜ-de ja teiste organisatsioonidega.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
социальные и поведенческие науки
социальная работа и консультирование
психология
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui Sa soovid õppida ja areneda, Sul on kõrgharidus (eelistatult sotsiaalteadustes) ning vähemalt kaheaastane töökogemus sarnases valdkonnas. Sa peaksid heal tasemel valdama eesti ja vene keelt, eelise kandideerimisel annab inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume tööd Tallinnas ja Kohtla-Järvel. Meil on paindlik töökorraldus, 35 kalendripäeva puhkust, haigushüvitis ning teised suure organisatsiooni motivaatorid ja arenguvõimalused. Riigiametnikuna laienevad Sulle avaliku teenistuse seadusest tulenevad hüved ja kohustused.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn
Число вакантных рабочих мест
2

Kandideerimiseks saada oma CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt
29. november 2019 CV Keskus või CV-Online keskkonna kaudu või aadressil cv@sotsiaalkindlustusamet.ee.

Срок выдвижения кандидатуры
01.12.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Lisainfo: Tallinn: mari.tikerpuu@sotsiaalkindlustusamet.ee, 53089454 Kohtla-Järve: moonika.magipold@sotsiaalkindlustusamet.ee, 58609053 , Э-почта: UjJqeüqäzzhÕäTDh@qü@qzgmüdmm