Enics Eesti Aktsiaselts

Operaator

Рабочие обязанности

Sulle meeldiks töötada tipptehnoloogiliste masinatega? Kandideeri! Mida meie operaator teeb? Seadistab liini, jälgib protsesse; kontrollib toodete kvaliteeti; teostab visuaalkontrolli toodetele; jälgib, et masinad töötaksid tõrgeteta; likvideerib liinil lihtsamad rikked.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
английский - обязательно A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
Компьютерная грамотность
средний уровень
E-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui oled töökas, soovid õppida ja areneda, mõistad kvaliteedi ja tööohutuskultuuri olulisust ning Sul on võimalik töötada 12-tunniste vahetustega (sh öövahetused)

Puhast ja kaasaegset töökeskkonda; odavat toitlustamist ettevõtte poolt subsideeritud sööklas; spordiüritustest osavõtmise toetamist; ettevõtte korraldatud transporti: Ervu-Rannu-Puhja-Annikoru, Tartu-Nõgiaru-Nõo, Valga–Rõngu (töötaja maksab 40–10 eurot kuus, olenevalt peatusest). Töökohal täielikku väljaõpet, juhendamise oma ala parimatelt spetsialistidelt.
Palju toredaid kolleege.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Elva vald, Elva linn, Valga mnt 7a
Число вакантных рабочих мест
4
Заработная плата (брутто)
750 EUR
12 h vahetused. Neli päevast vahetust+neli öist vahetust, neli vaba päeva ja siis uuesti nelja päevane töötsükkel.
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Срок выдвижения кандидатуры
30.04.2018
Необходимые документы
резюме (CV)
Eve Vink, Personalispetsialist, Телефон: 5345 3507, Э-почта: mjmdjäTÕJmTäUqdUeg