• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

OÜ Cristella VT

Регистрационный код: 11707056

Operaator

Рабочие обязанности

Operaator on tootmises töötaja, kes organiseerib liini tööd, kelle vastutusalasse kuulub tootmisliini seadistamine ning selle tõrgeteta töö tagamine ja jälgimine. Operaator teostab ka toodete pistelist kvaliteedikontrolli, organiseerib ja juhib liinitöötajate tööd, tegeleb töötajate juhendamisega. Oma töökoha korrashoid ja koristamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
Прочие требования
Ootame kandideerijalt kohusetundlikkust, arvutikasutamise oskust, täpsust, järjepidevust ja korrektsust tööülesannete täitmisel; head organiseerimisoskust, pingetaluvust ja soovi õppida ning areneda. Kasuks tuleb hea tehniline taip ja hea organiseerimisvõime

Väljaõpet kohapeal; kaasaegseid olme- ja töötingimusi; sõbralikku ja toetavat kollektiivi; kindlat ja püsivat tööd arenevas ettevõttes; arenemise võimalust; sportimisvõimalusi ja teisi omatöötaja soodustusi; tööriietust ettevõtte poolt.

Местонахождение места работы
Võru maakond, Võru linn, Pikk tn 17
Число вакантных рабочих мест
4
Заработная плата
Alates 5 eurot tunnis (katseajal)
Полная занятость
Vahetused 6-18 ja 18-06.
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Tööle asumiseks on vajalik tervisetõend, mille kulud kompenseerime kuludokumentide alusel.
Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kellega soovime kohtuda vestlusel.

Срок выдвижения кандидатуры
15.10.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Personalijuht, Телефон: 58834525, Э-почта: ymNqeTzhJUNäqümhhzdmm