Tallinna Tuule Lasteaed

Регистрационный код: 75016800

Õpetaja abi

Täiskohaga tähtajatu töökoht

Рабочие обязанности

Õpetaja abi abistab õpetajat õppe- ja kasvatustegevuste läbiviimisel ning turvalisust tagava kasvukeskkonna loomisel lasteaias.
Ta abistab lapsi riietumisel, söömisel, isikliku hügieeniharjumuste kasvatamisel.
Õpetaja abi viibib koos õpetaja ja lastega õues.
Õpetaja abi teostab laste igapäevast toitlustamist rühmas ja vastutab rühmaruumide puhtuse eest vastavalt tervisekaitse eeskirjadele.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень

Vaheldusrikast tööd lastega, sõbralikku ja toetavat kollektiivi, koolitusi ja enesetäiendamise võimaldamist. Puhkust suvisel perioodil.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Paekaare tn 38
1
Заработная плата (брутто)
750-750 EUR
Võimalik teha tasustatavat ajutist lisatööd.
Tööpäev algab kell 8:00. Kell 14:00-15:00 on lõunapaus ning tööpäev lõpeb kell 17:00.
Время приступления к работе
август 2021

Kandideerimiseks palume esitada CV ja saata see pealkirjaga "Õpetaja abi" aadressile tuule [ä] tuule [dot] edu [dot] ee

Срок выдвижения кандидатуры
20.06.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
Marian Vares, direktor, Э-почта: direktor [ä] tuule [dot] edu [dot] ee