Kohila Gümnaasium

Регистрационный код: 75027873

Õpetaja asendamine

Tööamps

Рабочие обязанности

Pakume võimalust tööampsuks õpetaja asendamisel.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
эстонский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Nõuded kandidaadile: soov töötada lastega ja õpetada, rõõmsameelsus, hea suhtlemis-, enesekehtestamis-, koostöö- ja arvutikasutamise oskus

Со своей стороны предлагаем

KOHILA GÜMNAASIUM
kool, kus on kaasaegne õpikeskkond, haridust väärtustav kohalik omavalitsus, vahvad kolleegid, toredad personaliüritused ja Raplamaa parim koolilõuna;
kool, kus ollakse ettevõtlikud, koostöised, keskkonnahoidlikud ning väärtustatakse isamaalisust ja tervislikkust.

Местонахождение места работы
Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev, Kooli tn 1
Число вакантных рабочих мест
4
Рабочее время
Частичная занятость
Временный

Tööle asumise aeg on esimesel võimalusel.

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata aadressile: Kooli 1, Kohila Raplamaa 79805 või e-posti aadressile kohila [ä] kohila [dot] edu [dot] ee. Täiendav info tel: 4841021.

Срок выдвижения кандидатуры
29.01.2021
personalijuht, Э-почта: kristi [dot] laanemets [ä] kohila [dot] edu [dot] ee