• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tartu Vallavalitsus

Регистрационный код: 75006486

Õppealajuhataja

Raadi Lasteaed Ripsik õppealajuhataja

Рабочие обязанности

Soovid osa saada millegi täiesti uue loomisest? Armastad lapsi ja oled valmis väljakutseteks?
Septembris avatav Raadi Lasteaed Ripsik ootab oma loodavasse meeskonda tahet täis, särasilmset ning meeskonnatööd hindavat õppealajuhatajat.

Требования к кандидату

Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
Vastavus haridusministri 26. augusti 2002 määruses nr 65 „Koolieelse lasteasutuse pedagoogide kvalifikatsiooninõuded“ sätestatud nõuetele; vastutustunne, korrektsus ja täpsus heas kombinatsioonis loovusega; koostöövõime ja väga hea suhtlemisoskus; arvuti kasutamise oskus

Omalt poolt pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd (1,0 koormusega); eneseteostamise ja –täiendamise võimalust.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu vald

Kui Sul on ideid, milline võiks olla uus lasteaed, siis saada oma motivatsioonikiri, avaldus ja CV aadressile jaana.puur@tartuvald.ee hiljemalt 18.03.2019.
Täiendav informatsioon telefonil 5307 6020.

Срок выдвижения кандидатуры
18.03.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо, другое
avaldus
Контактное лицо
sotsiaalnõunik, Э-почта: OzzTzdy@@NJüzNü@jzhDdmm