• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Keskkonnaamet

Регистрационный код: 70008658

Osakonnajuhataja

Рабочие обязанности

Osakonna juhataja peamine ülesanne on tugiteenuste tiimi juhtimine. Ootame, et muudaksid meie töökeskkonna veelgi kaasaegsemaks, transpordi süsinikuneutraalseks ning juhiksid eelarvet nii, et igast eurost võidaks keskkond. Loodame, et Sa panustad koos meiega ka organisatsiooni üldisesse arengusse!

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 2 лет
Уровень образования
магистратура
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
• Kindel soov meie elukeskkonda paremaks muuta!
• Sellised iseloomuomadused nagu initsiatiivikus ja energilisus ning mis kõige olulisem - soov teha tööd Keskkonnaametis!

• Meie trumbiks on meie inimesed! Toetavad ja sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas!

• Meid iseloomustavad selged eesmärgid ja kindel palgasüsteem - meie tulemusjuhtimise süsteemi kiidavad teisedki!

• Tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid, sest kiitust ei ole kunagi liiga palju!

• Pakume arendavaid koolitusi ja paindlikku tööaega, mis võimaldab paremini ühildada tööd ja vaba aega.

• Kasutame töö tegemiseks kaasaegset tehnoloogiat ja rakendame ulatuslikult kaugtöö tegemise võimalust.

• Meie juures saad sa puhata aastas 35 kalendripäeva ning me hoolime oma töötajate tervisest ning toetame tervise edendamist!

Местонахождение места работы
Eesti, vabalt valitud Keskkonnaameti kontor üle Eesti
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата (брутто)
2300 EUR

Срок выдвижения кандидатуры
16.06.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Riho Kuppart, Телефон: 372 51 25 220, Э-почта: ymNqeTzhJÕmqÕÕeTTzzgmüdmm