Название предприятия
Selver AS
Регистрационный код
10379733
Сайт

Pagar-teenindaja

Рабочие обязанности

Erinevate pagaritoodete küpsetamine (sügavkülmutatud pooltoodetest), klientide nõustamine ja teenindamine pagari- ja kulinaarialetis, kaupade müügiks ettevalmistamine ja piisava sortimendi ning koguse tagamine oma teeninduspiirkonnas, realiseerimistähtaegadest kinnipidamine ning muud jooksvad tööülesanded.

Garanteeritud stabiilset sissetulekut, väljaõpet kohapeal, paindlikku töögraafikut, võimalusel töötamist osalise tööajaga, toetavaid kolleege, tasuta koolitusi; soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi, hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone; võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga, kokkuleppel hüvitame osaliselt sõidukulud.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
русский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Прочие требования

Vanus vähemalt 18-aastat (ülemist vanusepiiri ei ole), huvi küpsetamise vastu, kohusetunne, viisakus ja ausus, hea pinge- ning füüsilise koormuse taluvus. Kasuks tuleb eelnev pagarina töötamise kogemus

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn
Число рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
535-750 EUR
Enamasti on töö graafiku alusel pikk ja lühike nädal. Tööpäeva pikkus 12 tundi ja tööpäeva algus on umbes 1h enne kaupluse avamist.
Работа по сменам
Да
Срок выдвижения кандидатуры
28.02.2018

Töötajaid otsime:
Jaamamõisa Selver (Jaama 74),
Ringtee Selver (Aardla 114).

Kui soovid Selverisse tööle tulla, siis palun saada enda CV meiliaadressile personal@selver.ee , kandideeri läbi CV Keskuse või CV-Online tööportaali või läbi e-Töötukassa. Kandideerida saad ka kodulehel www.selver.ee/vabad-ametikohad või täites ankeedi kaupluse infoletis.

Lisainfo telefonil 6673785, 5343 5337, personalispetsialist Kristi Aasa.

Ссылка на среду выдвижения кандидатур
Необходимые документы
резюме (CV)

Контактное лицо

Kristi Aasa, personalispetsialist
Телефон: 6673785; Э-почта: personal@selver.ee