Omniva (Aktsiaselts Eesti Post)

Регистрационный код: 10328799

Pakisorteerija

Рабочие обязанности

Sinu ülesandeks on tegeleda pakisaadetiste sorteerimisega, liinile paigutamisega, andmete kontrollimise ja arvutisse sisestamisega.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Прочие требования
Oled sobiv kandidaat, kui Sulle meeldib liikuv töö füüsilise koormusega. Pakid võivad kaaluda kuni 30kg

Pakume Sulle huvitavat tööd hoogsalt arenevas rahvusvahelises logistikaäris. Tagame stabiilse sissetuleku, pakume Sulle lisapuhkust, ühisüritusi ning soodsaid võimalusi sportimiseks ja terviseedendamiseks. Väärtustame Sinu perekonda ning aitame Sul säästvalt tarbida, pakkudes soodustusi ettevõtte ja koostööpartnerite teenustele. Ettevõte pakub transporti tööle ja tagasi.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Rae vald, Lehmja küla, Rukki tee 7
Число вакантных рабочих мест
5
Заработная плата (брутто)
675 EUR
Lisandub lisatasu öösel töötatud tundide eest (ajavahemikus 22.00-03.00 on öötunnitasu).
Töö toimub graafiku alusel päevases (08.00-18.00) ja õhtuses 18.00-03.00) vahetuses. Ettevõte tagab transpordi tööle ja tagasi.
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)

Срок выдвижения кандидатуры
30.09.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
värbaja, Э-почта: ÕzühäTdüNmägzJegTäjzdmm