Kihnu Vallavalitsus

Регистрационный код: 75003967

Pearaamatupidaja

Lapsehoolduspuhkuse asendajaks

Рабочие обязанности

Ametikoha peamine eesmärk on raamatupidamisalase töö korraldamine ning dokumentatsiooni vastavuse tagamine Eesti Vabariigi õigusaktidele.

Требования к кандидату

Сертификаты, свидетельства, дипломы
бухгалтер

Huvitav ja väljakutseid pakkuv töö; kaasaegsed töövahendid ja -töökeskkond; erialased täiendkoolitused; toetav meeskond sisseelamisel ja edasisel koostööl; koormust 0,5 ametikohta;
35 kalendripäeva põhipuhkust; tööle asumise aeg hiljemalt 02. juuni 2020; katseaja järgselt võimalus töötada kodukontoris.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Kihnu vald
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата (брутто)
1400-1500 EUR
Täiskoormusel
Рабочее время
Частичная занятость (0,5 ametikohta)
Временный
tähtajaks lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja tööle naasmine

Kandideerimiseks nõutavad dokumendid:
• kirjalik avaldus ja CV;
• erialast haridust tõendava dokumendi koopia;
• palgasoov.
Kandideerimiseks vajalikud dokumendid palume saata e-posti aadressil info@kihnu.ee. Täpsem info www.kihnu.ee.
Kui kandidaat soovib ametikohal nõutavaid ülesandeid täita teenuselepingu vormis, siis tuleb see avaldusel välja tuua.

Срок выдвижения кандидатуры
31.05.2020
Ingvar Saare, vallavanem, Телефон: +3725119242, Э-почта: äTZeJÕäfT@dmm