• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Eesti Töötukassa

Регистрационный код: 74000085

Peaspetsialist

(veebi arendus)

Рабочие обязанности

Peaspetsialistina on Sinu peamiseks ülesandeks
 karjääriteenuseid tutvustavate ja vahendavate veebikeskondade haldamine ja arendamine, selleks Sa
• lood sisu karjääriteenuseid tutvustavetes veebikeskkondades (näiteks, www.minukarjaar.ee) ja hoiad selle kaasaegsena
• karjääriteenuste veebilahenduste kasutajamugavuse tagamine ning kasutajate juhendamine
• määratled koostöös karjääriteenuste tiimiga veebikeskondade arendusvajadused
• tellid tarkvara arendajalt vajalikud arendustööd, haldad arendustöid, kontrollid ja testid tehtud arendustöid.
 chat kanali kaudu osutatavate karjääriteenuste osutamise korraldamine ning selleks vajaliku tehnilise ja sisulise toe tagamine.

Требования к кандидату

Уровень образования
бакалавриат
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
английский - обязательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо
русский - желательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
эксперт
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima kui:
• Sul on aastane töökogemus infosüsteemide arendusprotsessidega
• Sa tunned töö- ja hariduspoliitika valdkonda.

Eriti rõõmustame, kui
• Sa tunned karjääriteenuste valdkonda
• Sa oskad arvestada vähenenud töövõimega inimeste erivajadustega veebikeskkondades sisu loomisel ja kasutamisel

Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas. Meie tegevustel on selged eesmärgid, tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid. Meil on tänapäevane töökeskkond ja hoolime töötajate tervisest. Meil on 35 kalendripäeva põhipuhkust. Pakume uue töötaja koolitusprogrammi ning tööalaseid täiendkoolitusi. Igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid. Lisaks pakume paindlikku tööaega ja kokkuleppel kaugtöö võimalust.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lasnamäe tn 2

Kandideerimisel palume märksõnaks lisada „Peaspetsialist (veebi arendus)“.

Срок выдвижения кандидатуры
23.01.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Kerstin Piik, personali arendusjuht, Телефон: 6147489, Э-почта: UjJüeeü@Õzqqzdmm