• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Tartu Vangla

Регистрационный код: 70006056

Peaspetsialist-korrapidaja

asenduskoht

Рабочие обязанности

Peaspetsialist-korrapidaja juhib, kontrollib ja planeerib järelevalvetoimkonna tööd ning lahendab eriolukorrad operatiivselt. Ta tagab vangide vastu võtmise ning peale karistuse kandmist ka õigeaegselt vabadusse pääsemise.

Требования к кандидату

русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Прочие требования
Kõrgharidus (korrektsioon või politsei); kõrgtasemel eesti keele oskus; aus, kindlameelne ja hea pingetaluvusega; julgeb otsustada ning ei karda vastutust; peab lugu spordist, on aktiivne ja valmis oma füüsilist vormi kehaliste katsetega tõestama.
Kasuks tuleb vene keele oskus ning vangistust ja vanglateenistust reguleerivate õigusaktide tundmine

Huvitavat ja vastutusrikast tööd pere- ja töötajasõbralikus asutuses; töötasu 1700 eurot (bruto); paindlikku graafikut; professionaalset ja toetavat meeskonda ning meeleolukaid ühisüritusi; väärtuslikku kogemust, võimalust enesearenguks ning laias valikus koolitusi; vähemalt 35 päeva põhipuhkust; suurepäraseid sportimisvõimalusi ning spordikulude hüvitamist.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Turu tn 56
1
Заработная плата (брутто)
1700 EUR
Полная занятость
Работа по сменам
Да (Работа и в ночную смену)
Временный
ajutiselt äraoleva töötaja asendamine

CV palume saata hiljemalt 4. oktoobriks 2020 märksõnaga “PEASPETSIALIST-KORRAPIDAJA“ Tartu Vangla aadressil Turu 56 Tartu 51004, või e-posti aadressile tartuv [dot] cv [ä] just [dot] ee. Lisainformatsioon telefonil 750 0817. www.facebook.com/tartuvangla

Срок выдвижения кандидатуры
04.10.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Kristin Piik, personali peaspetsialist, Телефон: 750 0817, Э-почта: kristin [dot] piik [ä] just [dot] ee