• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

SCOUTSPATALJON (Kaitsevägi)

Регистрационный код: 70008641

pioneer-deminerija

Рабочие обязанности

Lahinguolukordades tegutseda vajadusel täpsuslaskurina.
Tagada üksuse demineerimisvõimekus.
Täita meeskonna koosseisus ülesandeid väeosas, õppustel, lahinglaskmistel ja sõjaväelistel operatsioonidel.

Требования к кандидату

Уровень образования
общее среднее образование
Сертификаты, свидетельства, дипломы
взрывник
эстонский - обязательно C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо C1 (умелый пользователь языка) – очень хорошо
Водительские права
B категория
Прочие требования
Eesti Vabariigi kodanik;
läbitud nooremallohvitseri kursus pioneeri erialal;
C kategooria lõhkaja õigused;
võimeline saama üldfüüsilise testi igal alal vähemalt 60 punkti.
Kasuks tuleb C-kategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse olemasolu ja inglise keele oskus

Stabiilset ja kindlat sissetulekut (põhipalk, millele lisanduvad õppuste tasud).
Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust.
Õppuseid välisriikides.
Õppustel tasuta toitlustust.
Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist.
Tasuta elamisvõimalust kasarmus.
Põhipuhkust 35 päeva aastas.
Häid sportimisvõimalusi.
Soodsat tööandja bussitransporti E-R Tallinn – Tapa – Tallinn ja Rakvere – Tapa – Rakvere.
Arenguvõimalusi ja täiendõpet

Местонахождение места работы
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn
Число вакантных рабочих мест
3
Заработная плата (брутто)
1100 EUR
Põhipalgale lisanduvad õppuste tasud.

Scoutspataljon on 1. jalaväebrigaadi koosseisus olev professionaalse väljaõppega manööverüksus, mis on võimeline iseseisvaks lahingutegevuseks. Scoutspataljoni kõrge valmidusaste ja kiirreageerimisvõimekus annab vajadusel võimaluse kasutada üksust NATO, Euroopa Liidu või ÜRO juhitavatel rahvusvahelistel operatsioonidel. Pataljoni esmane prioriteet on arendada isikkoosseisu erialaseid ning lahingulisi oskusi, milleks Scoutspataljon pakub maailmatasemel professionaalset väljaõpet

Срок выдвижения кандидатуры
31.12.2019
Необходимые документы
другое, резюме (CV)
Kandideerida on võimalik kaitseväe värbamiskeskuse portaalist www.elukutse.ee
Heigo Tasuja, värbaja, Телефон: 56844840, Э-почта: fmäkedüzq@OzJÕNzdmm