Keerdmänd OÜ

Регистрационный код: 14746743

Pitsameister-klienditeenindaja

Otsime pitsameistrit peagi avatavasse Peetri Pizzasse Männikul

Рабочие обязанности

Töötaja peamisteks ülesanneteks on:
- Pitsade valmistamine tellimuse alusel.
- Töökoha korrasoid.
- Klientide teenindamine.
- Tooraine ettevalmistus.

Требования к кандидату

эстонский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
русский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
английский - желательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A1 (пользователь языка начального уровня) - слабо
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
начальный уровень
Kassasüsteemi koolituse viime läbi kohapeal.
Прочие требования
Otsime enda meeskonda eelkõige kohusetundlikku ja rõõmsameelset inimest ja head suhtlejat.
Väljaõpe toimub kohapeal: pitsade valmistamine, teenindamine jne. Seega eelnev kogemus pole nõutav

Со своей стороны предлагаем

Pakume paindliku graafikuga tööd hubases pitsarestoranis.
Ettevõttesiseseid soodustusi.
Erinevad kompensatsioonid: transport, sport, telefon (vastavalt kokkuleppele)

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Männiku tee 100, Rimi kauplus
Число вакантных рабочих мест
3
Заработная плата (брутто)
750-900 EUR
Töötasule lisanduvad müügiboonused
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость (0,5)
11.00-21.00 või vastavalt kokkuleppele
Riiklikel pühadel 12.00-19.00
Работа по сменам
Да

Oma CV palume saata keerdmand@gmail.com. Kandidaatidega võetakse ühendust meili teel.

Срок выдвижения кандидатуры
21.11.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Mihkel Vilgats, Juhatuse liige, Э-почта: ÕmmNDgzTDJkgzähdUeg