• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium

Регистрационный код: 75000325

Põhikooli matemaatika õpetaja

Põhikooli matemaatika õppetundide läbiviimine õhtusel ajal.

Рабочие обязанности

Põhikooli matemaatika õppetundide ettevalmistamine Moodle keskkonnas, tundide auditoorne läbiviimine õhtusel ajal. Õppijate nõustamine matemaatikat puudutavates küsimustes.

Требования к кандидату

Уровень образования
магистратура
Прочие требования
Täiskasvanud õppija omapära ja varasema õpikogemuse arvestamise võime. Huumorimeel. Loovus ja nn kastist välja mõtlemine. Tahe ja oskus koostööks teiste ainete õpetajatega.
Vajalik Moodle kasutamise oskus.
Kasuks tuleb varasem kogemus täiskasvanute õpetamisel ja/või täiskasvanute koolitaja kutse omamine.

Kandideerima on oodatud ka üliõpilased

Motiveeritud õppijaid, mõnusat töökeskkonda. Toetavaid kolleege, võimalust areneda.

Местонахождение места работы
Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Noorte väljak 2
1
Заработная плата (брутто)
1250 EUR
Koolitaja kutsega töötajal 1300.-
Võimalikud ületunnid tasustatakse 1,5 kordselt.
Õppetunnid toimuvad õhtusel ajal alates 16.00-20.50. Reedeti õppetööd ei toimu. Osaline kodukontoris töötamise võimalus.
Время приступления к работе
август 2019

Matemaatika õpetamine põhikooli astmes. Nõutav erialane haridus või selle omandamine, valmidus töötada ka õhtusel ajal. Kontakttelefon: 51 66 453, CV e mailile: direktor@ptg.parnu.ee

Срок выдвижения кандидатуры
17.05.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Karin Kurvits, Asutuse esindusõiguslik isik, Телефон: 5166453, Э-почта: DäNmÕüeNJyükdyzNT@dmm