• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Sotsiaalkindlustusamet

Регистрационный код: 70001975

Projektijuht

Рабочие обязанности

Meie arenevas ja uuendusmeelses organisatsioonis ootavad Sind toetuse andmise tingimuste (TAT) projektijuhina ees järgmised väljakutsed:
• viid ellu projekti „Sotsiaalse rehabilitatsiooni pakkumine töövõimereformi sihtrühmale ning raske ja sügava puudega 0–15-aastastele lastele“;
• korraldad planeeritud sotsiaalset rehabilitatsiooni ja arendustegevusi;
• viid läbi erinevaid projektiga seotud analüüse.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
прикладное высшее образование (высшее профессиональное образование)
Сфера образования
социальная работа и консультирование
русский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
английский - желательно B2 (самостоятельный пользователь языка) - хорошо B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
*Должен владеть хотя бы одним из желательных языков.
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vähemalt esimese astme kõrgharidus sotsiaaltöö või muu rehabilitatsiooniga seonduval erialal, minimaalselt üheaastane töökogemus ja soovitavalt projektijuhtimise kogemus või kokkupuude rehabilitatsioonisüsteemiga.

Väärtustame head eneseväljendus- ja suhtlemisoskust, tasakaalukat lävimist inimestega ning eeldame valmisolekut Eesti-sisesteks lähetusteks

Pakume omalt poolt võimalust valida tulevase töökoha sotsiaalkindlustusameti 17 esinduse hulgast üle terve Eesti. Usume kaasaegsesse paindlikku töökorraldusse ja tagame selle oma töötajatele ka tehniliselt. Meil on 35 kalendripäeva puhkust, haigushüvitis ja suure organisatsiooni hüved ja arenguvõimalused.

Eesti, võimalust valida tulevane töökoht sotsiaalkindlustusameti 17 esinduse hulgast üle terve Eesti
Временный
31.12.2022

Kandideerimiseks saada oma CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt
01.08.2019 CV-Online või CV Keskus tööportaalide kaudu või aadressil cv@sotsiaalkindlustusamet.ee märgusõnaga „TAT projektijuht“.
Lisainfo jarko.koort@sotsiaalkindlustusamet.ee

Срок выдвижения кандидатуры
01.08.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Vivika Barnabas, Värbaja, Телефон: 58847715, Э-почта: jäjäÕzd3zNTz3zqJqeüqäzzhÕäTDh@qü@qzgmüdmm