• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Keskkonnaamet

Регистрационный код: 70008658

Projektijuht

Рабочие обязанности

Projektijuhi peamine ülesanne on juhtida keskkonna valdkonna ühendameti moodustamise projekti, mille eesmärgiks on ette valmistada ameti sujuv käivitamine alates 01.01.2021.
Muuhulgas on projektijuhi ülesandeks läbirääkimiste pidamine ja töörühmade töö koordineerimine; protsessi täpse aja-ja tegevuskava loomine ning järgimine; vajalike analüüside läbiviimise koordineerimine.

Требования к кандидату

Уровень образования
магистратура
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
Компьютерная грамотность
специалист
Прочие требования
magistrikraad;
muudatuste juhtimise ja/või sarnaste projektide juhtimise kogemus;
avaliku esinemise kogemus;
hea suhtlemise oskus ning pingetaluvus, analüüsi-, otsustus- ja vastutusvõime;
kõrgtasemel eesti keele oskus ning väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus;
eelnev kogemus või teadmised keskkonna valdkonnast ja selle eripäradest

Со своей стороны предлагаем

Miks tulla tööle Keskkonnaametisse?
Meie trumbiks on meie inimesed! Toetavad ja sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas!
Meid iseloomustavad selged eesmärgid ja kindel palgasüsteem - meie tulemusjuhtimise süsteemi kiidavad teisedki!
Tunnustame häid töötulemusi ja parimaid töötajaid, sest kiitust ei ole kunagi liiga palju!
Pakume arendavaid koolitusi ja paindlikku tööaega, mis võimaldab paremini ühildada tööd ja vaba aega.
Meie juures saad sa puhata aastas 35 kalendripäeva ning me hoolime oma töötajate tervisest ning toetame tervise edendamist!

Eesti, Vabalt valitud Keskkonnaameti kontor, kus parasjagu vaba kohta pakkuda saame.
Возможность удаленной работы
1
Заработная плата (брутто)
2800 EUR

Временный
31.03.2021

CV koos motivatsioonikirjaga palume saata 22. septembriks e-posti aadressil cv@keskkonnaamet.ee

Срок выдвижения кандидатуры
22.09.2019
Sigrit Mäetagas, personali peaspetsialist , Телефон: 56934626, Э-почта: qäkNäüdgzmüzkzqNJÕmqÕÕeTTzzgmüdmm