• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Sotsiaalkindlustusamet

Регистрационный код: 70001975

Projektijuht

Рабочие обязанности

Meie arenevas ja uuendusmeelses organisatsioonis ootavad Sind projektijuhina järgmised väljakutsed:
• juhid Euroopa Sotsiaalfondi projekti “Integreeritud, isikukeskse ja paindliku erihoolekandeteenuste süsteemi piloteerimine” raames uue psüühilise erivajadusega inimeste teenuste korraldusmudeli katsetamist kohalikes omavalitsustes;
• korraldad projekti tegevusi, juhid meeskonda ja nõustad koostööpartnereid;
• osaled projekti tulemuste analüüsimises.

Требования к кандидату

Опыт работы по той же специальности
от 1 года
Уровень образования
бакалавриат
Сфера образования
экономика
социальная работа и консультирование
эстонский - обязательно C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве C2 (умелый пользователь языка) - в совершенстве
русский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
английский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Компьютерная грамотность
средний уровень
Прочие требования
Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus sotsiaaltöö, avaliku halduse või teenuste disaini valdkonnas. Kasuks tuleb töökogemus sihtrühmaga kohalikus omavalitsuses, erihoolekandes või rehabilitatsiooni valdkonnas, samuti varasem kokkupuude Euroopa Liidu vahenditest finantseeritud projektidega ning meeskonna juhtimise kogemus.

Väärtustame head eneseväljendusoskust, iseseisvust ja koostöö korraldamise kogemust.

Pakume Sulle võimalust valida tulevane töökoht sotsiaalkindlustusameti 18 esinduse hulgast üle terve Eesti. Usume kaasaegsesse paindlikku töökorraldusse ja tagame selle töötajatele ka tehniliselt. Meil on 35 kalendripäeva puhkust, haigushüvitis ja suure organisatsiooni hüved ja arenguvõimalused.

Eesti, Võimalus valida tulevane töökoht sotsiaalkindlustusameti 18 esinduse hulgast üle terve Eesti
Возможность удаленной работы
Временный
31.12.2021

Lisainfo Kart.Saarsen@sotsiaalkindlustusamet.ee
Kandideerimise dokumendid saata CV@sotsiaalkindlustusamet.ee

Срок выдвижения кандидатуры
01.12.2019
Необходимые документы
резюме (CV), мотивационное письмо
Diana Kägo, personalipartner, Э-почта: DäzTzdÕzkeJqeüqäzzhÕäTDh@qü@qzgmüdmm