• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Nõmme Hooldekodu (Viru Haigla Aktsiaselts) http://viruhaigla.ee/

Puhastusteenindaja

Рабочие обязанности

Eakatele üldhooldusteenust osutav asutus otsib enda uude meeskonda puhastusteenindajaid.
Igapäevane ruumide korrashoiu eest vastutamine ja teostamine;
tööohutuse nõuete ja kutse-eetika järgimine;
õigete töövõtete ja puhastusvahendite teadmine ja nende kasutamisoskus;
oma töö iseseisev korraldamine.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
русский - обязательно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно A2 (пользователь языка начального уровня) - удовлетворительно
Прочие требования
• märkad mustust ning Sinu töö tulemuseks on puhtad ruumid ning kahjustamata pinnad;
• kasutad säästlikult ja vajaduspõhiselt aega ning vahendeid, rakendad otstarbekaid koristusmeetodeid;
• oled abivalmis ja avatud koostööks tööandja, töökaaslaste ning klientidega

Со своей стороны предлагаем

• paindlikku tööaega graafiku alusel;
• erialast väljaõpet;
• kaasaegset töökeskkonda;
• toetavat ja uuendusmeelset meeskonda.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Lõuna tn
Число вакантных рабочих мест
4
Заработная плата (брутто)
500-550 EUR
Рабочее время
Полная занятость , Частичная занятость
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
07.07.2018
Необходимые документы
резюме (CV)
Katrin Baltmischkis, juhataja, Э-почта: ÕzüNäTJjäN@fzäkhzdmm