• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

AS ISS Eesti

Регистрационный код: 10031220

Puhastusteenindaja

Swedbank kontoris Tallinnas

Рабочие обязанности

Põhiliseks tööülesandeks on puhastusteenuse osutamine Swedbanki kontorites Pärnu mnt-l ja Liivalaia tn-l Töö sisu on bürooruumide hoolduskoristus, sh kabinetid, WC-d, kööginurgad, puhkeruumid ja koridorid. Kööginurkades nõudepesumasinaga nõude pesemine. Põrandate puhastamine niiske mopiga ja tolmuimejaga.

Требования к кандидату

Прочие требования
Tule meile tööle puhastusteenindajaks, kui sulle meeldib puhtus, kord ja täpsus; kui pead end
kiireks õppijaks, heaks kohanejaks ja inimeseks, kelle jaoks tehtud töö on tema visiitkaart

Tööks vajalikku väljaõpet, mugavat ja korralikku tööriietust, kaasaegseid töövahendeid ning
erinevaid ettevõttepoolseid soodustusi; lisaks kindlat töötasu ja sotsiaalset garantiid; tublimatelearengu- ja karjäärivõimalusi.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата
3,50- 4,00 eurot tunnis
Рабочее время
Частичная занятость
E, T, N, R 3 tundi, K 2 tundi päevas

Срок выдвижения кандидатуры
04.08.2018
Необходимые документы
резюме (CV)
Контактное лицо
värbaja, Телефон: 6139130, Э-почта: UjJmmdäqqVeNhDdUeg