• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

SOL Baltics OÜ

Регистрационный код: 10419987

Puhastusteenindaja

Lasnamäel kaupluse ja kasiino koristus

Рабочие обязанности

Kaupluse (Selver) põrandapindade puhastamine masinaga, tualettide ja üldalade korrashoid. Kasiinos tolmuimejaga põrandapindade puhastamine, puhkeruumi koristus, üldpindade korrashoid.

Требования к кандидату

Со своей стороны предлагаем

Kvaliteetsed ja mugavad tööriided;
õigeaegselt makstav töötasu;
kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Läänemere tee 28
Mustakivi tee 13
(objktide vahemaa umbes 20 minutit sõitu ühistranspordiga)
1
Заработная плата
4 eur/tunnis bruto
Рабочее время
Частичная занятость
L, P Kaupluse koristus 2x päevas - hommikul (7:00 - 9:00 ) ja õhtul (kellaaja suhtes saab kokku leppida). Kasiino koristus on 10:00 - 12:00. Kokku 6 töötundi päevas.

Срок выдвижения кандидатуры
16.08.2018
Katre Schmidt, värbamisspetsialist, Телефон: 6747399, Э-почта: ÕzüNmJqehdmm