• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

AS ISS Eesti

Регистрационный код: 10031220

Puhastusteenindaja

Anne Selveris

Рабочие обязанности

Põhiliseks tööülesandeks on puhastusteenuse osutamine kaubanduspinnal.

Требования к кандидату

Уровень образования
основное образование

Tööks vajalikku väljaõpet, mugavat ja korralikku tööriietust, kaasaegseid töövahendeid ning erinevaid ettevõttepoolseid soodustusi. Lisaks kindlat töötasu ja sotsiaalset garantiid. Tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn
1
Заработная плата
Kokkuleppel.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Töö E-P graafiku alusel. Võimalik töötada osalise- või täistööajaga. Hommikul 7.00-10.30, päeval 10.30-16.30.
Работа по сменам
Да

Kandideerimiseks saata CV e-maili aadressil: karin.majas@ee.issworld.com. Lisainfo telefonil: 514 4996.

Срок выдвижения кандидатуры
31.08.2018
Необходимые документы
резюме (CV)
Töödejuhataja, Телефон: 5144996, Э-почта: ÕzNäTdgzOzqJmmdäqqVeNhDdUeg