• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Übernord OÜ

Регистрационный код: 14285319

Puhastusteenindaja

Рабочие обязанности

Vastvalminud puhkeasutuses territooriumi korrashoid, sisaldab prügikonteinerite tühjendust kaks korda päevas ja ka maha pudenenud prahi koristust. Abihoones asuvate dushiruumide ja wc'de puhastust, 1 kord päevas põhjalik koristus, 2 korda lihtsam põranda puhastus, paberi lisamine, maha kukkunud prahi koristus.

Требования к кандидату

Прочие требования
Positiivne ja avatud ellusuhtumine, soov ja oskus teha tööd

Pakume paindliku töögraafikut, 1 kord päevas toitlustust, head seltskonda ja võimalust veeta päev keset kaunist loodust.

Saare maakond, Saaremaa vald, Võhma küla, Päikeseranna tee 2
Число вакантных рабочих мест
2
Заработная плата (брутто)
1000-1200 EUR
Kuna töö on graafikujärgne siis täpne tasu moodustuks tööl käidud päevade järgi kuu jooksul. Päevapalk kuni 50.- eurot
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Graafikujärgselt oleks töö 11 päeva ja siis 5 päeva vaba. Võimalik ka kokku leppida üle päeva tööl käimine.
Временный
03.09.2019

Срок выдвижения кандидатуры
27.06.2019
Необходимые документы
резюме (CV)
Gemo Pihel, Juhatuse liige, Телефон: +3725640650, Э-почта: q@TUezqüUzgyJkgzähdUeg