• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

Krausberg Eesti OÜ

Регистрационный код: 11279028

Puhastusteenindaja

Puhastusteenindaja kaubanduspinnale Tartus

Рабочие обязанности

Tööülesanneteks on põrandapindade kuiv- ja niiske puhastus; vabade pindade puhastamine tolmust; prügikastide tühjendamine; sanitaarruumide koristus koos hügieenitarvikute lisamisega; klaasvitriinide puhastus, nõudega tegelemine (puhastamine ja kuivatamine).

Требования к кандидату

Прочие требования
Heal kandidaadil on olemas kogemus põrandapesumasinaga. Soovituslik on B-kategooria juhiluba

Pakume sulle võimalust töötada graafiku alusel 2 tööl/ 2 vaba; tähtajatut lepingut; korralikke töövahendeid, vajadusel väljaõpet. Lisaks pakume tugevat ja toetavat meeskonda, kes aitavad nõu ja jõuga.

Местонахождение места работы
Tartu maakond, Tartu linn, Tähtvere vald
Число вакантных рабочих мест
3
Заработная плата
4 eurot tunnis.
Рабочее время
Частичная занятость
Tööaeg on 7:00-15:30/15:30-22:30.
Работа по сменам
Да

Срок выдвижения кандидатуры
30.07.2020
Необходимые документы
резюме (CV)
Ene Kariste, personalispetsialist, Телефон: 58859155, Э-почта: mTmdÕzNäqümJÕNz@q3mNkdmm