Selver AS

Регистрационный код: 10379733

Puhastusteenindaja

Hiiumaa Selveris (töö suveks)

Рабочие обязанности

Kaupluses puhtuse ja korra hoidmine sh. müügisaali põranda pesemine (masinaga);
lettide, riiulite pesemine ja tolmu pühkimine; kontori- lao- ja olmeruumide korrashoid; ostukorvide ja –kärude puhtuse tagamine; prügi käitlemine.

Требования к кандидату

эстонский - обязательно B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень B1 (самостоятельный пользователь языка) - средний уровень
Прочие требования
Vanus alates 18-aastat (ülemist vanusepiiri ei ole); soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas; kohusetunne, viisakus ja ausus

Garanteeritud stabiilset sissetulekut; väljaõpet kohapeal; paindlikku töögraafikut;
võimalusel töötamist osalise tööajaga; toetavaid kolleege; tasuta koolitusi; soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi; hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone; võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga ja kokkuleppel hüvitame osaliselt sõidukulud.

Местонахождение места работы
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Linnumäe küla
1
Заработная плата
Tunnitasu on 3,80 € bruto, kuutasu on arvestatud täiskoormuse puhul.
Рабочее время
Полная занятость, Частичная занятость
Tööaeg on graafiku alusel. Pakume 0,5-1 koormust.
Töö kellaajad on kas 8.00-17.00 või 8.00-18.00
Работа по сменам
Да
Временный
Ajutine töö suveperioodiks

CV palume saata läbi CV Keskuse, CV-Online, Kandideeri.ee, Selveri kodulehe kaudu või läbi e-töötukassa. Võid ka kauplusesse kohapeale minna ning infoletis saab täita kohataotlusankeedi. Lisainfo telefonil +372 677 3785, Selveri personaliosakond

Срок выдвижения кандидатуры
19.05.2021
Необходимые документы
резюме (CV)
personalispetsialist, Телефон: 6673785, Э-почта: personal [ä] selver [dot] ee
Ссылка на среду выдвижения кандидатур