Saaremaa Spordikool

Регистрационный код: 75024544

Puhastusteenindaja

Рабочие обязанности

Ametikoha eesmärk on Kuressaare Spordikeskuse (vajadusel ka teiste spordikooli hallata olevate objektide) ruumide puhtuse tagamine. Töö osalise koormusega - ametikoha suuruseks on 0,5. Töö toimub 3-kuulise summeeritud töögraafiku alusel.

Требования к кандидату

Sõbralik kollektiiv ja paindlik töögraafik.Vajalikud töövahendid ja tarvikud tagatakse tööandja poolt.

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Vallimaa tn 16a
1
Заработная плата (брутто)
290-350 EUR
Töötasu arvestuslikuks aluseks on miinimumpalk. Tasu suurus sõltub töötamisest riigipühadel ja öötundidel.
Рабочее время
Частичная занятость (0,5)

Срок выдвижения кандидатуры
28.01.2022
Необходимые документы
резюме (CV)
Kalev Kütt, majandusjuht, Телефон: 5065161, Э-почта: kalev [ä] kuressaare [dot] ee

Знаете ли вы, что при поддержке кассы по безработице у части работающих людей есть возможность приобрести новые навыки?