• Выдвижение кандидатуры на эту вакансию невозможно! Вакансия либо истекла, либо удалена.

mittetulundusühing Juudi Lasteaed

Регистрационный код: 80341927

Puhastusteenindaja, koristaja

Lasteaia üldruumide koristaja

Рабочие обязанности

Lasteaed Aviv on Tallinna kesklinnas asuv väike, hubane lasteaed otsib oma kollektiivi koristajat.

Perenaisekätt vajavad meie väikese lasteaia üldkasutatavad alad ja mõned kabinetid.

Требования к кандидату

Töö õhtusel ajal, alates kella 15-st. Palga suurus kuni 300,00 eurot kuus.

Местонахождение места работы
Harju maakond, Tallinn, Suve 5
1
Заработная плата (брутто)
270-300 EUR
Рабочее время
Частичная занятость (0,5)

Töö sobiks ka krapsakale pensionärile, kes sooviks 3 tunniks päevas endale lisategevust leida. Kui Sa oled positiivne, usaldusväärne ja hea töötahtega inimene, siis palun kirjuta aadressile info@aviv.ee või helista telefonil 56 20 8757
Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Срок выдвижения кандидатуры
25.07.2019
Svetlana Belova, Direktor, Телефон: +372 56208757, Э-почта: äTZeJzjäjdmm